Dzisiaj jest:
Nauczanie zdalne w klasach IV - VIII
Twoje Menu Jesteś tutaj: Doradztwo zawodowe

Biuletyn Informacyjny

Jeśli chcesz otrzymywać
najnowsze informacje o naszej
szkole dodaj swój adres e-mail


Festiwal Zawodów- Ursynowskie Centrum Doradztwa zawodowego

 

Rodzice uczniów klas VIII oraz klas gimnazjalnych ursynowskich szkół podstawowych

Ursynowskie Centrum Doradztwa Zawodowego (UCDZ) działające przy Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 19 zaprasza na Targi Edukacyjne - Festiwal Zawodów. Wydarzenie będzie miało miejsce 23 marca 2019 roku (sobota) w godzinach 10.00. -13.00.

w gościnnych murach  Szkoły Podstawowej nr 340 przy ul. Lokajskiego 3.

To już druga tak duża impreza dedykowana rodzicom i uczniom z tzw. "podwójnego rocznika", organizowana w bieżącym roku szkolnym przez UCDZ.  Po październikowej konferencji "Rodzic doradcą swojego dziecka w projektowaniu ścieżki edukacyjnej i zawodowej" teraz, tuż przed rekrutacją, czasem podejmowania decyzji o wyborze dalszej ścieżki edukacyjnej warto przyjrzeć się bliżej ofercie warszawskich szkół branżowych i techników.

W programie targów przewidujemy prezentacje między innymi takich zawodów jak: technik programista, technik informatyk, technik grafiki i poligrafii cyfrowej, technik mechanik lotniczy.

O godzinie 12.00. rozpoczniemy panel dyskusyjny na temat perspektyw zawodowych absolwentów warszawskich techników i szkół branżowych, współpracy szkół z pracodawcami, a także  opowiemy o "zawodach przyszłości". W dyskusji wezmą udział zaproszeni eksperci.

Szczegółowy program  będzie dostępny na stronie internetowej poradni www.ppp19.eu
w tygodniu poprzedzającym wydarzenie.

Serdecznie zachęcamy do udziału w przedsięwzięciu! 

Wstęp wolny!

 
Warszawskie Dni Otwarte Doradztwa Zawodowego

http://www.edukacja.warszawa.pl/ksztalcenie-zawodowe/doradztwo-zawodowe/aktualnosci/21350-warszawskie-dni-otwarte-doradztwa

 
Schemat

Schemat systemu edukacji

 

 

.


 facebook

 

 

 

 
Konto szkoły
 
29 1030 1508 0000 0005 5033 8068